Sponsoring

Sponsoring

Od wielu lat Gardinia jest sponsorem reprezentacji naszego kraju w piłce ręcznej. Byliśmy z naszymi reprezentantami zanim zaczęli sięgać po medale, bo wiemy, że sukces to wynik ciężkiej, wieloletniej pracy całego zespołu. Zapał przyświecający zawodnikom, wola walki oraz wiara w sukces do samego końca, to cechy naszych szczypiornistów, które firma Gardinia ceni najbardziej i które zawsze przyświecają również naszym przedstawicielom.

Obok reprezentacji Polski w piłce ręcznej sponsorowaliśmy również klub sportowy "VIVE Targi Kielce". W  sezonie 2009/2010 drużyna z Kielc drugi rok z rzędu i po raz siódmy w historii została zdobywcą Pucharu Polski, a po raz ósmy sięgnęła po tytuł Mistrza Polski. Sezon 2010/2011 zakończyła również na szczycie sięgając po tytuł Wicemistrza kraju. Razem możemy się cieszyć z sukcesów tego zespołu, bo przecież "Gramy razem"!

 

Gardinia - oficjalny partner Klubu Sportowego VIVE Targi Kielce

W sezonie 2011/2012 Gardinia objęła sponsoringiem tytularnym wrocławską drużynę szczypiornistek AZS AWF Gardinia Wrocław.

 

Gardinia Home Decor GmbH Niemcy za naszym pośrednictwem  jest w sezonie 2012/2013 sponsorem Mistrza Polski w piłce ręcznej - klubu VIVE Targi Kielce. Znów :"Gramy razem!"
Naszym Mistrzom gratulujemy zdobycia 10. mistrzowskiego tytułu oraz sukcesu w Final Four!