O firmie

Firma Gardinia to międzynarodowe przedsiębiorstwo założone w 1950 roku z siedzibą główną w Niemczech i oddziałami w wielu krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

W Polsce Gardinia Sp. z o.o. obecna jest od 1994 roku i obecnie zatrudnia ok. 100 osób. Jej działalność obejmuje handel i produkcję artykułów dekoracji okien i zabezpieczeń przeciwsłonecznych, zarówno w systemie sprzedaży samoobsługowej,
jak i na indywidualne zamówienie klienta. W pełni zaspokajając potrzeby swoich klientów i wyznaczając trendy w aranżacji dekoracji okien i wnętrz Gardinia stała się niekwestionowanym liderem rynku w tej branży.

W ofercie dominują takie produkty jak: karnisze, szyny sufitowe, szyny aluminiowe, systemy panelowe, pręty do zazdrostek, dodatki dekoracyjne oraz cała gamazabezpieczeń przeciwsłonecznych ( rolety, plisy, żaluzje, lamele). Cechuje je wysoka jakość, zróżnicowanie cenowe, bogactwo materiałów, kolorów, form i stylów. Można je znaleźć w ofercie wielu sklepów, w tym w największych sieciach marketów budowlanych.

Siedziba firmy mieści się w Domasławiu ( woj. dolnośląskie, gmina Kobierzyce).