Nasze atuty

Dlaczego Gardinia?

Za nami stoi ponad 60 lat europejskiej tradycji, wiedza i doświadczenie, znajomość rynku i trendów.

Z aspektami aranżacji i dekoracji okna mierzymy się w Polsce już od ponad 15 lat. Słuchamy potrzeb naszych klientów, prezentujemy im aktualne trendy, wskazujemy rozwiązania. Oferujemy to co najlepsze: produkty z wysokiej jakości materiałów, szeroki wachlarz asortymentowy w bogatej gamie kolorów, form i stylów, kompleksową obsługę. Każdy zadowolony klient to duma naszej firmy.

Logistyka

"Na czas i na miejsce". Naszym priorytetem jest kompleksowa i terminowa realizacja zamówień od klientów. Pracownicy magazynu każdego dnia dbają o to, aby zamówiony towar szybko i w całości dotarł do naszych klientów. Z tysięcy ułożonych w magazynie produktów, wspierani nowoczesną techniką, przygotowują towar do wysyłki w kraju i na eksport.

Przedstawiciele handlowi i obsługa serwisowa

"Zaproponować, doradzić, pomóc?" Dbałość o klienta i jego potrzeby to zadanie, któremu stara się na co dzień sprostać zespół przedstawicieli handlowych. Mają oni stały kontakt z odbiorcami naszych produktów i są głównym źródłem informacji o rynku, jego zmianach trendach i wymogach.

Duże znaczenie ma perfekcyjna prezentacja asortymentu u naszych klientów. Stała obsługa serwisowa gwarantuje, że ekspozycja towaru zachęca do zakupu, jest źródłem pomysłów i inspiracji do tworzenia niepowtarzalnych dekoracji, daje szeroki pogląd na jego funkcjonalne zastosowanie i oferuje możliwość różnorakich rozwiązań.

Produkcja

Własna produkcja gwarantuje nam stały rozwój. Wiele produktów stworzyliśmy sami, stale je rozwijamy i unowocześniamy, dbamy o najwyższą jakość i nowoczesne wzornictwo. Od 2005 roku produkujemy w naszej firmie zabezpieczenia przeciwsłoneczne w oparciu o komponenty dostarczane przez polskich dostawców.

Materiały wspierające sprzedaż

Dopracowana kompleksowa koncepcja sprzedaży i prezentacji towarów u klienta, czytelna informacji produktowa, poglądowe dekoracje i bogaty materiał informacyjny w formie ulotek i prospektów.

A do tego coroczna obecność na największych imprezach targowych na świecie. Kontakt z klientem jest dla nas najważniejszy.

Towary na zamówienie

Nasza oferta asortymentowa podlega stałym zmianom. Oprócz towarów przeznaczonych do sprzedaży w systemie samoobsługowym oferujemy również produkty dopasowane dokładnie do potrzeb naszych klientów. Pełna ich oferta zaprezentowana jest w nowym katalogu "Na miarę Twoich okien". Sprostamy wymaganiom każdego okna...

Szkolenia

"Człowiek uczy się całe życie". Stara to prawda. Sami chcemy się stale szkolić, ale lubimy też uczyć innych. Systematycznie organizujemy szkolenia zarówno dla pracowników firmy, jak i dla klientów. Bo wiedzy o produktach, ich zastosowaniach, możliwościach technicznych i dekoracyjnych nigdy nie jest za dużo. Swoją ofertę asortymentową uzupełniamy kompetencją: fachową wiedzą i doświadczeniem.