Nasze marki

MSP

Mobilny Separator Przestrzeni

Więcej możliwości...

Marka wprowadzona na rynek polski z okazji roku jubileuszowego. Sygnowany nią jest system wysokiej jakości szyn aluminiowych wraz z zawieszonymi na nich tkaninami. Zastosowane w MSP szyny dają się w dowolny sposób giąć i tworzyć tym samym funkcjonalne aranżacje. Oferowane do niego tkaniny oprócz walorów czysto estetycznych posiadają dodatkowe funkcje : są trudnopalne, antybakteryjne i niwelują przykre zapachy.

MSP umożliwia prosty w instalacji ruchomy podział powierzchni i wydzielenie nawet kilku odrębnych stanowisk w jednym pomieszczeniu bez konieczności czasochłonnego i kosztownego remontu. Produkt przeznaczony jest głównie dla salonów kosmetycznych, SPA i wellness, szpitali, przychodni, gabinetów lekarskich i zabiegowych. Ale zastosowanie znajdzie też wszędzie tam, gdzie konieczne jest zapewnienie atmosfery prywatności i komfortu oraz poczucia bezpieczeństwa.

MSP to kolejny krok w profesjonalnym wyposażeniu wnętrz. To krok w stronę realizacji oczekiwań klientów.

Na znak towarowy słowno-graficzny MSP MOBILNY SEPARATOR PRZESTRZENI Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej Departament Badań Znaków Towarowych udzielił prawa ochronnego na rzecz GARDINIA sp. z o.o.

Dokument decyzji znajduje sie w sekcji Biura Prasowego - Materiały do pobrania

Więcej szczegółów na www.alugard.pl