Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Firma Gardinia jest laureatem licznych nagród i wyróżnień. Stanowią one miarę osiągnięć spółki na polskim rynku, są źródłem satysfakcji dla wszystkich pracowników. Oto najważniejsze z naszych nagród:

Rolety thermo Gardinii zdaniem konsumentów : "Najlepsze w Polsce"

Gardinia w gronie producentów najlepszych europejskich wyrobów oferowanych w Polsce, do których dołącza na mocy werdyktu najsurowszego z jury : konsumentów. Zyskuje tym samym prawo do oznaczania produktu - laureata godłem: "Najlepsze w Polsce - The best in Poland". Dziękujemy!

Wyróżnienie dla kalendarza Gardinii na 2012 rok


Wizerunek i wizja Gardinii wyrażone w kalendarzu ściennym na rok 2012 zostały wysoko ocenione w konkursie kalendarzy organizowanym corocznie przez "Forum Branżowe". Wzlatująca symboliczna postać mężczyzny ze skrzydłami w postaci plis w czarno-białej tonacji zajęła 3. miejsce.

Kalendarz Gardinii brał udział w konkursie po raz pierwszy i od razu zyskał uznanie jurorów. Zgromadzone głosy uplasowały go na zaszczytnym 3. miejscu podium.
Wyniki konkursu ogłoszone zostały w nr 1/2012 organizatora konkursu - miesięcznika "Forum Branżowe".

Gardinia wspiera wiedzę

Od lat wspieramy organizację konferencji naukowych organizowanych przez środowisko wrocławskich prawników. Podziękowania za ten wkład złożył nam Dziekan ORA we Wrocławiu na łamach Biuletynu Palestry Izby Wrocławskiej:

 

 

Fachowa informacja w cenie


Gardinia otrzymała Wyróżnienie Specjalne, które przyznane zostało z okazji 10-lecia czasopisma "Tekstylia w Domu". Okazją do uhonorowania naszej firmy stało się szczególne wsparcie w dostarczaniu branży fachowej informacji w zakresie dekoracji i aranżacji wnętrz.
Wyróżnienie odebrał osobiście Prezes Witold Prask podczas Kongresu Wyposażenia Wnętrz, który miał miejsce 8. listopada 2011 w Warszawie.

Nasza wiedza, doświadczenie i znajomość branży to gwarancja sukcesu naszych klientów.

 

 

Podziękowania z placówek przedszkolnych - uczestników kampanii edukacyjnej "Odsłaniamy Europę"

Gardinia - organizator kampanii edukacyjnej "Odsłaniamy Europę" dla dzieci w wieku przedszkolnym otrzymała wiele podziękowań za przekazanie placówkom książeczek-malowanek, które oprócz zabawy mają służyć poznaniu i zrozumieniu idei wielonarodowości Europy przez najmłodszych.  Każdy ich uśmiech to dla nas najlepsze podziękowanie.

 

Gazela Biznesu 2010 dla Gardinii

Firmy odznaczone tytułem "Gali Biznesu" są definiowane przez organizatora rankingu - "Puls Biznesu"- jako firmy średniej wielkości, które dzięki dynamicznemu rozwojowi doskonale radzą sobie wśród konkurentów. To co wyróżnia je na tle innych to również nieskalana reputacja i uczciwość wobec kontrahentów.
Już po raz drugi z rzędu na to miano zasłużyła Gardinia trafiając do grona 270 najdynamiczniejszych przedsiębiorstw na Dolnym Śląsku.
Kryzys znacznie zweryfikował listę nagrodzonych. Według Kredyt Banku - Strategicznego Partnera rankingu - przyznano najmniej Gazel w całej jedenastoletniej historii tego przedsięwzięcia. Tym większy to dla nas zaszczyt, wyróżnienie i uhonorowanie naszej wieloletniej pracy, pasji i doświadczenia oraz zobowiązanie wobec naszych klientów.

Rolety Easy Fix Thermo nominowane do tytułu produktu roku 2010 w Niemczech


Rolety Easy Fix Thermo, które produkowane są przez naszą firmę, zostały nominowane przez niemiecki magazyn "Baumarktmanager"do tytułu produktu roku 2010. Uznanie w oczach ekspertów znalazł sposób montażu rolet. Stosując wsporniki rozporowe bądź używając taśm obustronnie klejących unika się nawiertów i trwałych uszkodzeń ram okiennych. Idealne zatem m.in. do wynajmowanych mieszkań! Rolety Easy Fix Thermo to produkty z wartością dodaną. Możliwe jest zamontowanie na nich nakładki kasetowej, która w elegancki sposób zakryje nawój tkaniny. Stosując boczne prowadnice blokuje się jakiekolwiek przenikanie światła. Wtedy roleta działa prawie jak klimatyzacja - reflektuje ciepło i zapobiega nagrzewaniu się pomieszczeń. Oferta kolorystyczna tkanin przydaje produktowi dekoracyjnego charakteru.

 

Rolety Gardinia zdobią przedszkole w Pustkowie Wilczkowskim

Nasze rolety zdobią sale zabaw w przedszkolu w Pustkowie Wilczkowskim. Jest tam teraz miło, kolorowo, zrobiło się przytulniej. Ale bez tych uśmiechniętych dziecięcych buzi nie byłoby tak radośnie!

Wasz uśmiech to dla nas najlepsze podziękowanie.

 

Podziękowanie od Polskiej Fundacji Pomocy Dzieciom Niedosłyszącym -ECHO-

Gardinia jest doceniana nie tylko za wyniki finansowe czy dynamizm rozwoju przedsiębiorstwa. Dla nas ważną nagrodą jest zawsze zadowolony klient czy uśmiech i słowa wdzięczności tych, którym w różny sposób staramy się pomagać. A na sercu leży nam przede wszystkim dobro dzieci, stąd nasze zaangażowanie w działalność charytatywną na rzecz placówek przedszkolnych, szkolnych czy wychowawczych.

 

Wyróżnienie od dolnośląskiego NSZZ Policjantów

Firma Gardinia aktywnie uczestniczy w różnego rodzaju akcjach charytatywnych i wspiera organizacje na terenie gminy Kobierzyce i miasta Wrocławia.

Nasze działania docenił na tym polu dolnośląski NSZZ Policjantów podczas uroczystych obchodów 20-lecia swojej działalności. Pamiątkowy list i ryngraf z podziękowaniem odbiera Wiceprezes Zarządu Witold Prask.

 

Gazele Biznesu 2009

Gazelę Biznesu, nagrodę przyznawaną przez "Puls Biznesu", otrzymaliśmy jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm średniej wielkości w Polsce. Sukces ten był możliwy dzięki współdziałaniu i wysiłkowi każdego z naszych pracowników.

Wręczenie nagród miało miejsce 3. marca 2010 we Wrocławiu. W imieniu firmy wyróżnienie odebrał Wiceprezes Zarządu Witold Prask.

 

Acanthus Aureus 2008

"Złotego Akanta" przyznano nam za wzorowo wykonane stoisko targowe na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Jury doceniło bogactwo i profesjonalizm ekspozycji, a także jej walory marketingowe. Dziękujemy!

Pracownicy Gardinii z nagrodą "Acanthus Aureus 2008" na Targach Poznańskich Home Decor, maj 2008.


Gepardy Biznesu 2008

Statuetkę Geparda otrzymaliśmy w uznaniu doskonałych wyników finansowych spółki. Jury, złożone z przedstawicieli Instytutu Lokalnego Biznesu doceniło wysoki, przekraczający 20% wzrost wartości spółki w latach 2007 - 2008.