Z wizytą w Gardinii w Isny

Poznać bliżej Gardinię

W przeprowadzonym w ostatnim kwartale 2011 roku wewnętrznym konkursie sieci Leroy Merlin na najwyższy przyrost sprzedaży w branży dekoracji, nie do pobicia okazała się ekipa z marketu w Zgorzelcu. Nagrodą główną był wspólny wyjazd do siedziby Gardinii w Isny w Niemczech. Zaprosiliśmy na niego zwycięską ekipę w dniach 19.-22.03.2012.

Po dalekiej podróży pierwszy dzień pobytu miał bardziej rekreacyjny charakter. Naszym klientom pokazaliśmy rejon Allgäu, w którym firma Gardinia powstała 60 lat temu i do dziś z sukcesem prowadzi działalność. Najpierw wizyta w bajkowym zamku króla Ludwika II. - Neuschwanstein. Potem wjazd gondolami na stok w Steibis i chwila relaksu na śniegu w promieniach słońca. A wieczorem regionalne specjały czyli szybki kurs produkcji sera w Oberstaufen. Ekipa działu dekoracji bez problemu poradziła sobie także w branży spożywczej. Własnoręczny wyrób każdy zabrał ze sobą do kraju.

Na drugi dzień pobytu zaplanowana była wizyta w siedzibie firmy. Najpierw goście zwiedzili poszczególne działy, zobaczyli miejsca gdzie przygotowuje się towary na zamówienie, produkuje zabezpieczenia przeciwsłoneczne czy w efekcie konfekcjonuje towary do wysyłki do klienta. Ale clou programu stanowiła wizyta w dziale produkcji szyn sufitowych. Goście mieli możliwość wnikliwego przyjrzenia się procesowi wytwarzania oraz osobiście uczestniczyć w fazie kontroli jakości tego produktu. Po wizycie w fabryce odbyła się prezentacja polskiego oddziału firmy Gardinia i szkolenie produktowe. Nasi goście wykazali duże zainteresowanie kompleksową ofertą produktową i poszerzaniem obecnej oferty asortymentowej Gardinii w swojej placówce.

Dwa dni pobytu w Isny minęły zbyt szybko. Mamy nadzieję, że wrażenia z niego na długo pozostaną w pamięci naszych gości.