Ygrekowa rewolucja ogarnia świat

Ygrekowe vlepki na wakacyjnych szlakach


pomogły Ygrekowej rewolucji ogarnąć cały świat. Na profilu Gardinii na facebooku rozpoczęła się w ten sposób rewolucja pokolenia Ygrek. Nasi fani spakowali do wakacyjnych bagaży 100 kompletów wlepek i stanęli w szranki kolejnego konkurs. Tym razem zadaniem ich było rozmieszczenie vlepek w miejscach oddalonych jak najbardziej od siedziby firmy - podwrocławskiego Domasławia. Umieszczenie wlepki udokumentowane było zawsze zdjęciem.

Konkursowe, rewolucyjne wlepki są głosem pokolenia Ygrek, a ich treścią są hasła odwołujące się do wartości pokolenia ludzi urodzonych w latach 1980-1995. W połączeniu z oryginalną grafiką produktów firmy Gardinia dedykowanych specjalnie trzydziesto- i dwudziestolatkom głoszą one potrzebę indywidualizmu, odróżniania się, bezpieczeństwa, możliwości rozwoju, kreowania swojej przestrzeni według własnych upodobań.

Ygrekowa rewolucja ogarnęła świat w dosłownym tego słowa znaczeniu. Swój ślad zostawiła w USA, w Paryżu i na górskich szczytach. Atrakcyjne nagrody trafiły zarówno do autorów najciekawszych zdjęć, jak i do osoby, która ygrekową wlepkę zawiozła najdalej. To ona właśnie otrzymała trofeum zwycięzcy - najnowszy karnisz Gardinii, zaprojektowany dla pokolenia Ygrek przez projektanta z pokolenia Ygrek.

"Ygrek- lubię to!" - bo każde pokolenie ma swój czas i każde pokolenie chce zmienić świat!