Ygrek lubię to!

Dekoracje okna dla Młodych

Pokolenie Y to grupa ludzi, którzy dziś mają od 18 do 33 lat. Stoją zatem u progu swej życiowej drogi lub wręcz przeciwnie - już osiągnęli pewien status, a ich oczekiwania względem życia i świata są sprecyzowane i świadome. To pokolenie, które odważnie korzysta z rozwoju technologii i ułatwień jakie niesie ze sobą techniczny postęp. Dla tego pokolenia ważny jest indywidualizm, oryginalność, ale także dążenie do upraszczania i minimalizmu. Te wartości widoczne są w sposobie kształtowania swego otoczenia, urządzaniu mieszkań i oczywiście dekoracji okien.

Asortyment Gardinii obejmuje produkty, które spełniają wzornicze i aranżacyjne wymagania pokolenia Y. Aby wyjść im naprzeciw, ułatwić wybór czy zainspirować, Gardinia stworzyła specjalny program pod hasłem "Y- lubię to" skierowany właśnie do osób z pokolenia Y. Jego częścią jest katalog obejmujący wyselekcjonowaną grupę produktów, które wpisują się we wzornicze, dekoracyjne i jakościowe wymagania Młodych. Jest wśród nich cała grupa szyn z tworzywa sztucznego oraz aluminium ( model Helsinki). Proste, które jednocześnie można dopasować się kształtu pomieszczenia za pomocą odpowiednich łuków bądź poprzez indywidualne wygięcie profila, a przesuwanie tkaniny zasłonowej ułatwia zastosowanie mechanizmu sznurkowego ( model Oslo). Nie dominują, a eksponują piękno upiętych na nich tkanin czy paneli i są funkcjonalne. Kto preferuje aspekt dekoracyjny doceni z pewnością styl karniszy metalowych Europa. A jeśli trzeba udekorować okno w pomieszczeniu urządzonym w minimalistycznym stylu to idealnie nadadzą się do tego karnisze z linki czy mini karnisze z prostym montażem - po prostu: "Press and go".

Sztandarowym produktem całego programu jest najnowszy karnisz Gardnii "Ygrek", do którego końcówkę zaprojektował w ramach konkursu organizowanego wraz z wrocławską ASP jej student Rafał Modlinger.

Karnisz Ygrek wraz z pozostałymi produktami z katalogu "Y-lubię to" będzie dostępny już od lipca w placówkach Leroy Merlin w całej Polsce. Jego wprowadzeniu do sprzedaży towarzyszyć będą specjalne wydarzenia. Szczegóły już wkrótce...

Jeśli należysz do pokolenia Y - przyjdź, wybierz produkty z kolekcji przygotowanej dla Ciebie, a na pewno je polubisz!