Spotkanie działu handlowego w Starych Jabłonkach

Trzydniowe spotkanie pracowników działu handlowego rozpoczęło się sesją podsumowującą wyniki za pierwsze pięć miesięcy tego roku i prezentacją osiągnięć oraz sygnałów z rynku przez wszystkich przedstawicieli handlowych. Dyskusje trwały aż do wieczora.
Tematem drugiego dnia spotkania był program towarów na zamówienie "Na miarę Twoich okien". Po roku doświadczeń sprzedaży rolet, plis czy żaluzji z tego katalogu zebrało się sporo zapytań od klientów i handlowców dotyczących kwestii technicznych. Zgłosili oni także parę ciekawych rozwiązań, których wprowadzenie wyeliminuje nieścisłości przy zamawianiu zabezpieczeń przeciwsłonecznych na wymiar i zapewni klientowi zawsze towar dokładnie dopasowany do jego okien. Część szkoleniowa zakończyła się prezentacją nowości produktowych.
Uczestnicy spotkania zapoznali się również z podsumowaniem działań marketingowych i planami w tym zakresie na drugą połowę roku.

Po merytorycznej części spotkania przyszedł czas na skorzystanie z atrakcji, jakie oferują mazurskie jeziora. W dwuosobowych kajakach ruszyliśmy na szerokie i czasami wzburzone wody jezior Mały Szeląg i Szeląg. Nie lada był to wyczyn i fizyczny wysiłek, ale i przyjemność obcowania z naturą. Wszyscy dzielnie pokonali niełatwą trasę spływu - paru śmiałków popłynęło nawet trochę dalej... Wrażeniami podzieliśmy się na podsumowującym wieczornym spotkaniu w urokliwym skansenie w Gietrzwałdzie.