Słoneczne wspomnienia w środku zimy

Droga Gardinio

Serdecznie Cię pozdrawiamy ze słonecznej Hurghady w Egipcie. W Polsce już jesień, a tu nawet w nocy jest prawie 30 stopni. Ale nic to. Luksusowy hotel dba o nasz komfort i sprawną klimatyzację.

Czas spędzamy bardzo aktywnie. Uprawiamy wszystkie możliwe sporty wodne: surfing, kitesurfing, windsurfing. Nurkujemy, latamy balonem , podziwiamy wschody i zachody słońca, odważyliśmy się również na bliskie spotkanie z wielbłądem.. . Próbujemy też łowić ryby, ale one tylko obgryzają nam przynętę. Pływamy, opalamy się, korzystamy z cudownego Spa, gdzie dajemy się masować i pielęgnować. A poza tym czas spędzamy głównie przy barze. Mają tu niezłe inne miejscowe miksturki.

Jesteśmy już mocno opaleni, uśmiechnięci, wypoczęci. Mamy prawie 1000 fantastycznych zdjęć i wstąpiły w nas nowe niespożyte siły do pracy. Jesteśmy do tego stopnia zachwyceni, że chcielibyśmy tu za kilka miesięcy wrócić.

Co jeszcze możemy Ci napisać? Pewnie chciałabyś wiedzieć , jak wygląda tu dekoracja okien. Otóż delikatnie mówiąc, najnowsze trendy tu nie docierają. W domach najczęściej w ogóle nie ma okien, nie wspominając o roletach, karniszach czy żaluzjach. Mielibyście tu nieograniczone pole do popisu.

Ten wyjazd to dla nas wspaniały wypoczynek w przepięknej scenerii. To oderwanie się choć na chwilę od codziennego zabiegania i natłoku spraw. Do tego paczka fantastycznych znajomych i lepiej być nie może. Tak udanego wyjazdu życzylibyśmy wszystkim.

Dziękujemy Gardinio!

Daria i Wojtek