Roma, Roma, Roma...

Mariaż rolety z firaną

Rolety rzymskie to idealne rozwiązanie dla tych , którzy swoje okna chcą przesłonić roletą, ale nie zamierzają równocześnie rezygnować z uroku fantazyjnie upiętej tkaniny i co więcej - oczekują połączenia funkcjonalności i dekoracyjności w jednym produkcie, po który wystarczy sięgnąć w sklepie.

Gardinia ma na to rozwiązanie. Właśnie wprowadza na rynek nowy produkt. Jest to kolekcja rolet rzymskich - nomen omen - Roma w wersji Mini i Light. To pierwsze na polskim rynku rolety rzymskie oferowane w systemie sprzedaży samoobsługowej jako gotowy produkt z możliwością bezinwazyjnego montażu na skrzydle okiennym, również w rozmiarze do okien balkonowych. Wersja Light przeznaczona jest dla klientów, którzy chcą przesłonić całą wnękę okienną. Oferowane odcienie tkanin typu woal będą współgrać kolorystycznie z każdym wnętrzem. Ci, którzy wolą dozować natężenie światła w pomieszczeniu, znajdą w ofercie materiał zasłonowy. Rozmiary rolet dostosowane zostały do najbardziej typowych wielkości okien.

Chcesz poczuć się prawie jak w Wiecznym Mieście? Zapytaj o gotowe rolety rzymskie Roma Gardinii w dobrych sklepach branżowych.

A jeśli proponowane rozmiary nie pasują do Twoich okien - nie rezygnuj! Zapraszamy do skorzystania z oferty rolet rzymskich Gardinii wykonywanych na indywidualnie zamówiony wymiar.