Rolety thermo to hit dekoracji okien zimą

Rolety thermo - funkcjonalna dekoracja okna zimą

Idealną dekoracją okna na zimowy mroźny czas są rolety thermo Gardinii. Oprócz swych walorów estetycznych odczuwalnie blokują odpływ ciepła z pomieszczeń. W ten prosty sposób można oszczędzać energię potrzebną do ich ogrzania i zredukować koszty ogrzewania. Te zalety rolet thermo marki Gardinia potwierdzone zostały wynikami badań przeprowadzonych przez Instytut Fizyki Budowlanej w Niemczech.

Jak to działa? Zasada jest bardzo prosta i tkwi w odpowiednim pozycjonowaniu rolet na oknie w dzień i w nocy. W czasie dnia rolety thermo zwijamy i odsłaniamy okna. Słońce, które zimą nisko stoi na niebie, nagrzeje nam pomieszczenia. Wieczorem, kiedy już zajdzie, rolety opuszczamy. Ich tylna strona powleczona napylonym aluminium zatrzyma dłużej zgromadzone ciepło wewnątrz pomieszczenia i nie pozwoli mu uciec na zewnątrz. Kaloryfer można skręcić.

Oferowana kolorystyka rolet thermo pozwoli dopasować je do każdego wnętrza. Montaż nie wymagający wiercenia, przy użyciu regulowanych uchwytów, nie uszkodzi okien. Do rolet thermo można zastosować nakładki kasetowe, które estetycznie ukryją nawój tkaniny, a także prowadnice boczne, które dodatkowo ujarzmią roletę na oknie.

Rolety thermo Gardinii dopasowane są do najpopularniejszych rozmiarów okien. Mogą zostać również dopasowane przez docięcie w opcji "Standard na wymiar" lub wykonane na indywidualne zamówienie Klienta.

Rolety thermo Gardinii - dekoracyjne oblicze oszczędności energii zimą.