Pokaż mi swoje okno...

Okno na świat

Okazuje się, że na okno i jego dekoracje można popatrzeć z całkiem innej perspektywy - poprzez historię, kulturę, psychologię. Doświadczyły tego panie, które przyjęły nasze zaproszenie i wzięły udział w warsztacie poświęconym trendom i pomysłom na dekorację okna. W klimat aranżacji okiennych wprowadziła uczestniczki prezentacja, która poprzez pryzmat historii okna, stylów aranżacyjnych i wreszcie złożoną psychologię kobiety pokazała, że istnieje wiele możliwości zaaranżowania dekoracji okiennych, tak aby w pełni oddały one indywidualne preferencje, styl życia i wyznawane wartości.

Stosując różne karnisze i zabezpieczenia przeciwsłoneczne możemy pokazać jakie jesteśmy, co daje nam poczucie komfortu, czego pragniemy. Prostota i nowoczesność systemów panelowych, gra światła z żaluzjami czy przepych tkanin zawieszonych na gustownych karniszach. Ciepło drewna czy chłodna elegancja metalu. Dekoracyjność tkanin czy bogactwo dodatków zdobniczych. Możliwości są nieograniczone.

Takie nowatorskie ujęcie tematu dekoracji okna wywołało żywe dyskusje wśród uczestniczek spotkania. Pytania o indywidualne rozwiązania i porady zdawały się nie mieć końca. Kres położył im konkurs "Okienna gra". Skojarzenia związane z oknem potrafiły zaskoczyć. Bo ile wspólnego ma z oknem np. komputer? A jednak Windows to nic innego jak właśnie okna... Wysiłek intelektualny nagrodzony został upominkami w postaci dekoracyjnych wiosennych ozdób.

Mamy nadzieję, że to spotkanie będzie początkiem aranżacyjnej wiosennej rewolucji w oknach.