Okienne Metamorfozy w Rzeszowie

Metamorfozy - nie tylko okienne

Pierwsza edycja "Okiennych Metamorfoz" organizowanych przez Gardinię miała miejsce w maju w sklepie Merkury Market w Nowym Sączu. Rozpoczęła ona cykl spotkań z mieszkańcami Małopolski i Podkarpacia.

Kolejne "Okienne metamorfozy" gościły w Rzeszowie. W dniu 4. sierpnia Gardinia zaprosiła zainteresowanych do sklepu Merkury Market przy ul. Rejtana na kolejne spotkanie, które miało pomóc odmienić nie tylko wnętrze mieszkania, ale i własny wizerunek. Przez cały dzień można było skorzystać z porady specjalisty i dobrać aranżację do swojego okna. Profesjonalni doradcy z Gardinii podpowiadali, co i jak zmierzyć, jaki kupić karnisz, jak zamontować roletę. Niezdecydowanym i zagubionym w gąszczu produktów chętnie wskazywali, które rozwiązanie będzie najbardziej funkcjonalne, a zarazem wpisze się w charakter i kolorystykę pomieszczenia. Metamorfozie można było poddać również siebie. Tu nieocenioną pomocą służył gość specjalny wydarzenia: pani Marta Mizera - stylistka i projektantka mody. Po analizie sylwetki i ocenie typu kolorystycznego dobierała najkorzystniejszy makijaż oraz pasujący do sylwetki zestaw ubrań.

Podczas spotkania w Rzeszowie Gardinia zapraszała też do udziału w trwającym we wszystkich marketach Merkury Market konkursu " Metamorfoza Okienna". Czekamy na zgłoszenia i zdjęcia okien, które wymagają zmiany. Jedno z nich już wkrótce poddamy obiecanej metamorfozie. Szczegóły konkursu w sklepach Merkury Market oraz w sekcji "Konkurs" na naszej stronie.

Odmień swoje okno z Gardinią!