Okienne Metamorfozy

Metamorfoza okna i nie tylko

25. i 26. maja 2012 w sklepie Merkury Market w Nowym Sączu miały miejsce "Okienne Metamorfozy" z Gardinią. Każdy klient mógł zasięgnąć osobistej porady u ekspertów z firmy Gardinia, jak odmienić okno, jego dekoracje, a przy okazji odświeżyć wygląd całego pomieszczenia. Cały asortyment Gardinii dostępny był na miejscu : poczynając od prętów do zazdrostek, przez karnisze metalowe i drewniane o różnych średnicach po całą gamę zabezpieczeń przeciwsłonecznych. Można było kupić również "gorące" nowości Gardinii czyli rolety rzymskie Roma i rolety Zebra.

Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się również stanowisko specjalnego gościa "Okiennych Metamorfoz" - stylistki Marty Mizery. Różnokolorowe jedwabie, torebki w najmodniejszych fasonach i duże lustro przyciągały uwagę klientek, które chętnie zasiadały i poddawały się osobistej metamorfozie. A nasza stylistka dobierała barwy, fasony, makijaże i biżuterię. Wszystkie panie wyszły zaopatrzone w osobistą receptę na swoją metamorfozę.

Przez dwa dni trwał również mini konkurs na najciekawszą nazwę dla rolety Gardinii. Zwycięzcą została pani Halina Mężyk z Trzetrzewiny. Zaproponowana przez nią nazwa "Akwarelka" zdobyła uznanie konkursowej komisji. Dzięki nagrodzie, którą był bon na zakupy, laureatka będzie teraz mogła udekorować swoje okna produktami Gardinii. Serdecznie gratulujemy pomysłu i wygranej!

I zapraszamy na kolejne odsłony okiennych metamorfoz! Szczegóły już wkrótce.