Nowa kolekcja rolet Gardinii

Świat rolet Gardinii

Standardowe programy rolet mini i light Gardinii to istny korowód barw. Dzięki naszym roletom patrząc w okno zobaczysz oczami wyobraźni pola pełne słoneczników czy piasek na pustyni. Obudzą one wspomnienie morskiej bryzy o poranku, zapragniesz filiżanki świeżo zmielonej kawy, poczujesz zapach skoszonej trawy. Oferta kolorystyczna została wzbogacona o ponad 15 nowych kolorów. Dodatkowo można wybierać pomiędzy tkaninami o różnych strukturach : gładkiej bądź shantung. Dla wymagających oferujemy coś iście królewskiego : rolety Mini Royal z tkaniną w kolorach kamieni szlachetnych takich jak perła, szmaragd czy rubin, na perełkowym splocie tkaniny. Dzięki zastosowaniu nowych mechanizmów, m.in. delikatniejszego łańcuszka rolety zyskały optyczną lekkość.

W standardzie oferujemy też naszym klientom coś ekskluzywnego. Gala to arystokracja wśród rolet. W kolorze beżu, brązu i czekolady, zdobiona florystycznymi ornamentami; z mechanizmem w kolorze księżycowego pyłu, który podkreśla wyjątkowy charakter produktu. Dopełnieniem dekoracji okna jest oferowana przez Gardinię zasłona w tym samym stylu. To gotowa propozycja aranżacji dla wyrafinowanych wielbicieli tradycji.

Kolekcja rolet w kasecie Easy Lux rozszerzona została o nowy typ tkanin, wspomniany już wcześniej Royal. A gdy mowa o kasecie do rolet, to tu również proponujemy coś nowego, a mianowicie kasetową nakładkę. Pasuje ona do rolet Mini, Thermo, Royal i Gala. Montowana w prosty sposób na roletę elegancko zakryje nawój materiału. Koszt nieduży, a efekt spektakularny. Przenikanie światła zniwelują prowadnice boczne, stabilną pozycję rolet zapewni zastosowanie napięcia bocznego oraz blokady łańcuszka. A wszystko to znajdziesz w ofercie Gardinii.

Rozmiar rolety do Twojego okna dopasujemy w ramach oferty "Standard na wymiar". A tych, którzy mimo to chcą więcej, zapraszamy do skorzystania z oferty rolet z programu towarów na zamówienie "Na miarę Twoich okien".

Zagubionym w gąszczu rolet chętnie osobiście doradzimy i pomożemy w wyborze.
Oddajcie Wasze okna w ręce Gardinii...