Metamorfozy okienne Gardinii na start

Gardinia zaprasza do okiennej metamorfozy

Okno to jeden z najważniejszych elementów wnętrza. Nadaje mu styl i charakter, tworzy jego atmosferę. I dlatego, aby zmienić wygląd pomieszczenia warto zacząć właśnie od okna. Czasem wystarczy tylko odpowiednio je udekorować: wymienić zasłonę na roletę, żaluzje na plisę, firankę na roletę rzymską i pomieszczenie będzie wyglądać zupełnie inaczej.

Dekoracja okna to od ponad 60 lat pasja Gardinii, która chce się nią ciągle dzielić. Dlatego zaprasza do wzięcia udziału w "Okiennych Metamorfozach". W ciągu dwóch dni: 25. i 26. maja w Merkury Market w Nowym Sączu będzie przedstawiać klientom najnowsze trendy w aranżacji okna. Fachowo doradzi, jak niedrogo i efektownie udekorować okna na różne pory roku. Podpowie, jak znaleźć idealne rozwiązanie do różnych typów okien. Podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

I jako, że zmiany chętnie zaczyna się od siebie, na klientów stoiska Gardinii będzie czekać niespodzianka: gość specjalny, stylistka Marta Mizera, która będzie udzielała porad indywidualnych. W profesjonalny sposób podpowie, jak wydobyć naturalne piękno z każdej kobiety, co zmienić w swoim wizerunku, jak podkreślić walory urody i sylwetki.

Na wszystkich czeka mnóstwo atrakcji, niespodzianek, wrażeń. Będą konkursy z nagrodami!

Ten weekend z pewnością odmieni nie tylko wnętrza...

Pobierz regulamin Mini konkursu Gardinii

Pobierz regulamin konkursu "Okienne Metamorfozy"