Konkurs Młodzi projektują dla Młodych rozstrzygnięty...

Produkt dla Młodych i nie tylko...

Od kwietnia do czerwca 2012 roku trwał konkurs, który wspólnie ogłosiła Gardinia i Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Jego hasło brzmiało " Metamorfoza Okienna - Młodzi projektują dla Młodych" i był on przeznaczony dla studentów uczelni. Zadaniem uczestników było opracowanie projektu, który gotowemu już produktowi z asortymentu Gardinii nadawałby indywidualny charakter i trafiał w gusta młodych.

Wszystkie zgłoszone do konkursu prace były bardzo ciekawe i przemyślane. Ale komisja, w której obok przedstawicieli Gardinii zasiedli wykładowcy wrocławskiej ASP pod kierownictwem prof. Agaty Danielak-Kujdy, wybrała zwycięzcę jednomyślnie.

Nagrodzona praca to projekt rolety dla Młodych i nie tylko, który łączy tradycyjną tkaninę i wykorzystuje kolorowe foliowe torby na zakupy. W wyniku tego powstaje niepowtarzalny wzorniczo produkt, który z jednej strony podkreśla indywidualizm, charakterystyczny dla młodego pokolenia, a z drugiej - wyraża jego ekologiczną świadomość i troskę o środowisko. Autorką zwycięskiej pracy jest pani Agnieszka Jaśkiewicz.

Obok nagrody głównej komisja wyróżniła projekt adaptacji karnisza metalowego autorstwa pana Rafała Modlingera.

Serdecznie gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za ciekawe projekty i zaangażowanie w ich przygotowanie.

I zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które będziemy już wkrótce wraz z wrocławską ASP organizować.

A oto nagrodzone prace:

Zwycięska praca autorstwa Agnieszki Jaśkiewicz

Wyróżniona praca autorstwa Rafała Modlingera