Kocha, lubi, szanuje...

Z miłości do... Twoich okien

Gardinia kocha okna od ponad 60 lat. Ma wiele pomysłów na ich dekoracje, bo na przestrzeni lat wypracowała bogaty i różnorodny asortyment. Nie są dla niej problemem aranżacje okien różnych kształtów czy wielkości. Jest w stanie zaproponować rozwiązania dekoracyjne do każdego rodzaju pomieszczeń zarazem wpisując się w ich styl i klimat.

Okienne dekoracje są pasją Gardinii. Dla miłośników tkanin w oknach proponuje szeroki wybór karniszy i elementów dekoracyjnych z drewna, metalu, z dodatkami i wykończeniami ze szkła, skóry; mieniące się kryształami czy szlachetnie zmatowione. Tym, którzy preferują wygodny minimalizm lub nowoczesne formy wystroju wnętrz wychodzi naprzeciw z całą gamą produktów łączących funkcje dekoracji z ochroną przed słońcem czy ciekawością sąsiadów.

Gardinia to również firma odpowiedzialna społecznie. Swoim klientom oferuje produkty spełniające wymogi bezpieczeństwa i regulowane przepisami standardy. Oferowane towary wykonywane są z pozyskiwanych w sposób legalny i ekologiczny surowców, wolne od szkodliwych substancji. Stosowane rozwiązania techniczne wzbogacają dekoracyjne oblicze produktów i powodują jednocześnie redukcję zużycia energii, co wymiernie przekłada się na oszczędności kosztów użytkowników jej produktów. Gardinia angażuje się w liczne projekty społeczne, w tym w międzynarodowe inicjatywy wspierające poszanowanie i przestrzeganie praw pracowniczych (BSCI).

Dekorując okna Gardinia zapewnia estetykę, komfort i prywatność. Gwarantuje bezpieczeństwo i daje poczucie świadomego korzystania z dóbr, a także pełnej szacunku postawy wobec ludzi i otaczającego świata.