Idealny sposób na upał

Rolety thermo na upały i nie tylko...

Idealnym sposobem chroniącym przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczeń, w których przebywamy, jest montaż na oknach rolet thermo. Rolety te wykonane są z tkaniny o specjalnych właściwościach. Na jej zewnętrzną stronę napylona jest warstwa aluminium, która skutecznie odbija światło i ciepło blokując przenikanie energii aż do 80%. Tkanina nie wydziela przy tym żadnych substancji ani zapachów. Opuszczone na dzień rolety powodują, że w pomieszczeniu panuje przyjemny chłód mimo upału na zewnątrz. I nie trzeba montować klimatyzacji!

Rolety thermo to jednocześnie produkt nie tylko na lato. Jego izolacyjne właściwości doskonale sprawdzają się również zimą. Wtedy opuszczone na noc rolety tworzą swoisty bufor i skutecznie blokują odpływ ciepłego ogrzanego powietrza na zewnątrz . Ciepło dłużej pozostaje w pomieszczeniu, a tym samym mniejsze są rachunki za ogrzewanie.

Te szczególne właściwości i zalety rolet thermo docenili klienci. To właśnie oni wyróżnili ten produkt firmy Gardinia tytułem "NAJLEPSZE W POLSCE"

Rolety thermo dostępne są w 7 standardowych rozmiarach ( w tym również na okno balkonowe) i ośmiu kolorach. Każda roleta wyposażona jest dodatkowo w napinacz i zrywacz łańcuszka - elementy zapewniające bezpieczne użytkowanie produktu, spełniając tym samym wymogi normy EN 13120 w zakresie bezpiecznego użytkowania wewnętrznych zabezpieczeń przeciwsłonecznych.

Rolety thermo dostępne są m.in. w sieciach marketów budowlanych : OBI, PSB, PSB Mrówka, Brico, Merkury Market; a także w dobrych sklepach branżowych.

A jeśli potrzebujesz rolety thermo w rozmiarze dopasowanym do Twojego okna - skorzystaj z naszej oferty produktów wykonanych "Na miarę Twoich okien".

Rolety thermo - bo przecież wszyscy kochamy lato i słońce!