Gardinia w Twoich oknach..

Oni chronią nas, czuwają nad naszym bezpieczeństwem, choć czasem ukażą mandatem... My postanowiliśmy ochronić ich ... przed słońcem i wścibskimi spojrzeniami!

Z okazji 20-lecia działalności NSZZ Dolnośląskiej Policji postanowiliśmy sprawić, aby surowe pomieszczenia w budynku Komendy Policji przy pl. Muzealnym we Wrocławiu nabrały ciepła oraz poprawić komfort pracy zatrudnionych tam policjantów.

Zadanie to było niełatwe: stara kamienica, wysokie pomieszczenia i ogromne okna. Wpuszczają co prawda dużo światła, ale bez żadnych zabezpieczeń mogą być latem prawdziwym utrapieniem ze względu na palące słońce, a zimą źródłem wiejącego od nich chłodu.

Gardinia znalazła na to sposób. Zamontowaliśmy we wszystkich oknach zasłony lamelowe w delikatnym jasnoniebieskim kolorze ? idealnie pasują również do koloru mundurów i całego wystroju biur... Od razu surowe dotychczas pomieszczenia nabrały innego klimatu - zrobiło się przytulniej, bardziej domowo, no po prostu ładniej. Ruchome lamele umożliwiają dowolne sterowanie strumieniem światła i jego natężeniem w pomieszczeniu, a zimą rozsunięte do postaci jednolitej zasłony będą skutecznym buforem ciepła.

Mamy nadzieję, że ta okienna zmiana przyczyni się poprawy warunków i da niezbędny komfort w niełatwej przecież pracy policji.