Gardinia świątecznie...

A u nas już Święta...

Tradycyjnie w tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia w siedzibie firmy w Domasławiu spotkali się wszyscy pracownicy. Pierwsza część spotkania poświęcona została podsumowaniu i ocenie działań prowadzonych przez Gardinię w ostatnich trzech latach we wszystkich strategicznych obszarach działalności. Przeprowadzone projekty związane ze sprzedażą, marketingiem i marką GARDINIA zostały pokazane w nietypowej formie: w prezentacji - filmie p.t. "Historia jednej marki". Każdy otrzymał również od Prezesa pamiątkowy katalog, bo przecież firma to my.

Wieczorem wszyscy odmienieni, w eleganckich strojach spotkali się na dorocznej firmowej wigilijnej wieczerzy. Było podniośle, kiedy Prezes wyróżnił jubilatów związanych z Gardinią przez ostatnie 5, 10 i 15 lat. Było wesoło, kiedy przyjechał do nas sam Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Ale, żeby je otrzymać, trzeba było wykonać nie zawsze łatwe zadania. Było nastrojowo, kiedy na scenie pojawili się zaproszeni artyści dając koncert polskich i zagranicznych kolęd. I zrobiło się smutno, kiedy zgasły światła na choince i wszyscy rozjechali się do domów.

Kończy się kolejny rok. Ufamy, że 2012 wbrew wszystkim obawom będzie lepszy. Działamy i z optymizmem patrzymy w przyszłość Gardinii - naszej marki i firmy.

Wesołych Świąt!