Gardinia podsumowuje rok 2010

Roczne spotkanie oddziałów Gardinii z Europy Wschodniej

Dobiega końca jubileuszowy rok Gardinii. W 2010 roku wspólnie świętowaliśmy 60-lecie powstania firmy w Niemczech i jej już 20-letnią obecność w krajach Europy Wschodniej. Również coroczne, zamykające rok spotkanie wszystkich europejskich oddziałów Gardinii  miało specjalny charakter. Tym razem odbyło się w alpejskim kurorcie Oberstaufen na południu Niemiec. Metrowe zaspy śniegu, bożonarodzeniowe dekoracje i atmosfera miasteczka przeniosła wszystkich w świat baśni braci Grimm. Tu łatwo zapomnieć o gorączce ostatnich dni w roku.

Ale spotkanie podsumowujące dobiegający końca rok miało ściśle merytoryczny charakter. Gardinia jest świadoma swojej wartości i marki, a czasy wszechobecnego kryzysu są okazją do wzmocnienia firmy i wprowadzenia zmian, które służą jej rozwojowi. Stawiamy na dobrej jakości innowacyjne produkty i przemyślane koncepcje sprzedaży. Od konkurencji wyróżnia nas m.in. bogactwo asortymentu i jakość oferowanego serwisu. W centrum naszych działań zawsze stoi klient. Uzupełnieniem trzydniowych spotkań dyskusyjnych i warsztatów był wykład pt.  "Budowanie zespołu". Poprowadził go Heiner Brand, wieloletni trener męskiej reprezentacji Niemiec piłki ręcznej, wybitny sportowiec, wykładowca, autor licznych publikacji dotyczących psychologii zespołu. W logiczny sposób pokazał nam, jak zasady rządzące zespołem w sporcie przekładają się  na organizację firmy. I tylko dzięki pracy zespołu "niemożliwe staje się możliwe".

Spotkanie zakończyła uroczysta świąteczna kolacja, w której uczestniczyli również pracownicy działu sprzedaży z Gardinii Niemcy.

Teraz przed wszystkimi parę świątecznych, spokojnych dni. Od stycznia znów ruszamy pełną parą.  12.01.2011 zaczynają się przecież najważniejsze dla nas, największe targi branży dekoracyjnej Heimtextil 2011 we Frankfurcie nad Menem. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!