Gardinia na wakacjach...

Wakacyjne okno Gardinii

Gardinia to międzynarodowe przedsiębiorstwo, które ma oddziały w 17 europejskich krajach. Jako że lato to czas podróży, zabieramy naszych fanów na facebooku w wielką europejską podróż. Ci, którzy spędzają urlop w domu, będą mogli chociaż wirtualnie poczuć smak lata, poznać zabytki, zasmakować lokalnych kuchni i może zaplanować kolejny wyjazd. Ci, którzy właśnie są w drodze, może skorzystają z naszych podpowiedzi, co i gdzie warto zwiedzić.

Naszą wakacyjną podróż rozpoczęliśmy w Czechach. Praga, Skalne Miasto, knedliki, piwo, dobry Wojak Szwejk... Dalej pojedziemy m.in. na Węgry do ojczyzny win tokajskich, do Bułgarii nad ciepłe morze, do Chorwacji, aby zwiedzić Dubrownik. Orientalną atmosferą Stambułu przywita nas Turcja, a dreszczyku emocji w krainie Drakuli dostarczy Rumunia. A wszędzie będzie nam towarzyszył dobry humor i słońce.

Jest wiele sposobów na lato w domu. Jednym z nich jest odpowiednia dekoracja okien. Zabezpieczenia przeciwsłoneczne Gardinii : rolety, rolety thermo, plisy, żaluzje czy systemy panelowe dadzą nam wytchnąć przed upałem i słońcem. Ich kolory przywołają letnie obrazy : pola żółtych słoneczników, poranną bryzę nad morzem czy światło sierpniowego wieczoru. Zwiewne tkaniny upięte fantazyjnie na metalowych czy drewnianych karniszach dodadzą pomieszczeniom przestrzeni i lekkości.

Zaproś lato do domu i wyrusz w wakacyjną podróż z Gardinią na facebooku. Dołącz do nas, zapraszamy!