Gardinia na topie czyli Twoje okno jest trendy..

Do łask powraca biel. Po latach nieobecności w naszych mieszkaniach i przewadze soczystych barw znów modne są pomalowane na biało ściany, białe meble i dywany. Biel daje poczucie przestrzeni, czystości, daje się łatwo i efektownie zestawić ze wszystkimi kolorami. Szczególnie popularny jest jej kontrast z czernią, który wnętrzom nadaje modernistyczny, nowoczesny charakter. W naszej kolekcji nie mogło więc zabraknąć kolekcji karniszy w tych kolorach.

Top Line to nowe linie karniszy metalowych oferowanych przez firmę Gardinia. Obejmują one kolekcje karniszy wykonanych z wysokiej jakości materiałów, o niebanalnym wzornictwie, które każdemu oknu przydadzą ekskluzywnego charakteru. Program Matrix oferowany jest w modnej bieli i w kolorze fortepianowej czerni. Do sprzedaży oferowany jest w elementach, co pozwala na ich indywidualny dobór i dowolne kombinacje. Do wyboru jest szereg wsporników i zakończeń o wyszukanej formie. Kółka karniszy posiadają specjalną wkładkę poślizgową ułatwiającą i wyciszającą ich przesuwanie. Panie zainteresują zapewne zakończenia zdobione kryształkami a la Swarovski.

W kolorze bieli oferujemy również karnisze z programu Chicago, a zwolennikom okiennego minimalizmu systemy panelowe "Retro".

\"\\"\\\\"\\\\"\\"\" \"\\"\\\\"\\\\"\\"\"
\"\\"\\\\"\\\\"\\"\" \"\\"\\\\"\\\\"\\"\" \"\\"\\\\"\\\\"\\"\"