Gardinia na targach OBI

Roleta Zebra Gardinii produktem targów OBI

W dniach 25. i 26. kwietnia w hotelu Gromada w Warszawie odbyły się doroczne targi dostawców OBI z działu dekoracyjnego. Zgromadziły one 15 dostawców, którzy zaprezentowali swoje towary i nowości dla pracowników wszystkich 42 marketów OBI oraz dla kierownictwa Centrali OBI.

Gardinia zaskoczyła nowatorską formą stoiska, które cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających. W ofercie dla Klienta znalazły się tegoroczne nowości, m.in. rolety Zebra, rolety rzymskie Roma, rolety bambusowe, nowe kolekcje karniszy. Zaprezentowano również innowacyjne rozwiązania techniczne stosowane w roletach i karniszach.

Dodatkowo, jako jedyna firma, Gardinia miała możliwość przeprowadzenia w trakcie targów szkolenia prezentacyjnego dotyczącego produktów na zamówienie oraz właściwości tkanin thermo.

Prezentowane nowe produkty wzbudziły duże zainteresowanie sprzedawców i jest duża szansa, że wkrótce będą dostępne w marketach sieci OBI.

Potwierdzeniem uznania dla innowacyjności Gardinii jest zwycięstwo produktu firmy - rolety Zebra - w organizowanym podczas targów konkursie na najlepszy produkt dekoracyjny. Dostępny wkrótce w sieci OBI będzie odtąd zdobił również okna polskich mieszkań i domów.