Gardinia na facebooku

Poniedziałkowe biurowe okno Gardinii...

Okno, w oknie, za oknem, przez okno... Wszystko co z oknem związane i co się z tematyką okien wiąże. Gardinia prowadzi na facebooku regularne tygodniowe tematyczne odsłony okna.

W poniedziałki patrzymy przez okna naszego miejsca pracy, optymistycznie nastawieni do nowego tygodnia i wyzwań. W środy gotujemy patrząc przez kuchenne okna i w krajobrazie szukając kulinarnych inspiracji. A piątek kończymy nastrojowo zasłuchani w muzyczne okno Gardinii. Podglądamy zwierzaki zapatrzone w okna, oglądamy okna naszych sąsiadów, ale pamiętamy też o aktualnych wydarzeniach. Byliśmy z Adamem Małyszem, kiedy żegnał się ze skocznią; pamiętaliśmy o psikusach w prima aprilis; przypominaliśmy, że czas zatroszczyć się o bilet na mecze EURO 2012.

Wystartował także pierwszy wiosenny konkurs Gardinii. Pula nagród obejmowała 300 urokliwych ozdób okiennych. Wszystkie rozlosowaliśmy już pierwszego dnia jego trwania. Dziękujemy naszym fanom za zainteresowanie i udział w konkursie. Tym, którzy prawidłowo odpowiedzieli na pytania i wygrali - serdecznie gratulujemy. Tych, którym się teraz nie udało, zapraszamy do odwiedzania naszego profilu - kolejny okienny konkurs i szansa na sukces już wkrótce. W oczekiwaniu na dalsze atrakcje zachęcamy do włączenia się w życie naszego profilu, dyskusje i komentarze. Czekamy na Was w naszym facebookowym oknie!