Dekoracja okna czyli sposób na ciekawy dom

Gardinii sposób na ciekawe okno...

Dekoracja okna to jeden z podstawowych czynników kształtujących charakter pomieszczenia. Dziś rynek oferuje bogactwo elementów aranżacyjnych. Dziesiątki modeli karniszy, szyny sufitowe, cała gama zabezpieczeń przeciwsłonecznych - możliwych również do zamówienia na żądany wymiar. Taka kompleksowość asortymentu wymaga od pracowników sklepów szerokiej wiedzy o oferowanych produktach, poczucia estetyki i zdolności aranżacyjnych , aby móc odpowiednio doradzić klientowi.

W ramach Akademii Gardinii zaprosiliśmy na początku października pracowników działów dekoracji z marketów OBI z całej Polski. W czasie dwudniowych warsztatów zapoznani zostali oni z całym oferowanym przez Gardinię asortymentem dekoracji okien, jego właściwościami i funkcjonalnością oraz możliwościami zastosowania w różnorakich aranżacjach. Ważnym blokiem były towary oferowane na indywidualne zamówienie z katalogu "Na miarę Twoich okien". Obok wykładów uczestnicy aktywnie uczestniczyli również w ćwiczeniach polegających na mierzeniu okien i doborze produktów czy samodzielnym montażu okiennych dekoracji. Emocje, które wzbudziły samodzielne pomiary, znalazły ujście w zespołowych turniejach rozgrywanych na przerwach pomiędzy zajęciami.

Na koniec szkolenia nadszedł czas egzaminu. Zdobytą wiedzę teoretyczną trzeba było przełożyć na praktykę. Wszyscy poradzili sobie z niełatwym zadaniem i w nagrodę otrzymali dyplomy Akademii Gardinii. Teraz bez trudu doradzą klientom w sklepach, czym i jak udekorować okno. Zapraszamy na zakupy!