Czego pragną kobiety...

Gardinia przyjaciółką każdej kobiety

Kobieta to twórca, opiekun i stróż domowego ogniska. Jej życie znajduje odbicie w tym jak mieszka, jakimi przedmiotami się otacza, jak dekoruje swoje okna.

Pierwszy przełomowy moment w życiu każdej kobiety to wyjście z rodzinnego domu. Często jest to wyjazd do innego miasta i pierwszy własny, wynajęty kąt. Nie marzy ona wtedy o luksusach, cieszą ją nowe znajomości i spotkania z pierwszą miłością. Dekoracja jej okien jest taka, jak jej życie : prosta i minimalistyczna. To zazdrostki - bo są niedrogie a praktyczne, można je zawiesić nie niszcząc okien. Mini rolety, bo dekorują okna i chronią jej szczęście przed spojrzeniami ciekawskich.

Mijają lata - pierwsza miłość zyskuje status męża, na świat przychodzi pierwsze dziecko. Młoda kobieta, pełna nadziei i planów przeprowadza się do własnego mieszkania. Powoli, ale z pasją urządza je tworząc prawdziwy Dom. W regulacji rytmu dnia dziecka z pomocą przychodzą jej rolety, które zaciemniają pomieszczenie kiedy trzeba i dbają w nim o stałą temperaturę. Przytulności pokojom przydają zawieszone na klasycznej szynie sufitowej firanki lub bardziej modernistycznie: panele z tkanin. Z jaka łatwością można taką dekorację zmieniać i ciągle mieć coś nowego nie nadwyrężając domowego budżetu. Tam gdzie stoi komputer doskonale sprawdzają się żaluzje. Okna sypialni dekorują plisy.

Praca dająca satysfakcję, szczęśliwe małżeństwo, dorastające dzieci, spłacony kredyt... Przychodzi czas na kolejny etap: własny dom. Stabilizacja, poczucie bezpieczeństwa, czas na odrobinę komfortu i luksusu. Lata doświadczeń każą na życie patrzeć inaczej. Dostrzegać wartość otaczającego świata i dbać o jego trwałość; czerpać z niego korzyści, nienaruszając naturalnej równowagi. Kobieta świadomie wybiera to, czym się otacza. Plisy komorowe w oknach jej salonu to nie tylko efektowna, nietuzinkowa dekoracja. To tak jak w przypadku rolet thermo również inwestycja związana z kosztami ogrzewania. Karnisze drewniane gwarantują jej powrót do natury. Potwierdzone certyfikatem FSC dają pewność, że kiedy wiesza je na oknie nie niszczy lasów. Kryształy a la Swarovski mieniące się w zakończeniach karniszy metalowych to potwierdzenie luksusu i tezy, że diamenty są najlepszym przyjacielem każdej kobiety.

Gardinia towarzyszy kobietom przez całe życie, nadaje charakter ich oknom na świat. To wierna przyjaciółka. Ty też koniecznie zaproś ją do domu.