Cały świat w moich oknach

Uroczyste zakończenie konkursu połączone z wręczeniem nagrody zwyciężczyni - pani Urszuli Pawlak - odbyło się 28. lutego 2011 w Centrali Handlowej firmy w Józefowie. Miało ono formę śniadania prasowego, w którym udział wzięli członkowie komisji konkursowej oraz przedstawiciele mediów lokalnych i branżowych.

Najpierw przewodnicząca komisji konkursowej - prof. Agata Kujda z wrocławskiej ASP - odczytała protokół z posiedzenia komisji. Następnie Prezes Zarządu Gardinii - Witold Prask - wręczył pani Urszuli Pawlak nagrodę. Miała ona formę listu intencyjnego. Wykonanie aranżacji okien ustalone zostanie w terminie dogodnym dla zwyciężczyni. Pani Urszula Pawlak w ciepłych słowach podziękowała za wyróżnienie. Podkreśliła, że konkurs był trudny, ale w dzisiejszych czasach ważne jest, aby przyjmować wyzwania i stawiać czoło wszechobecnej bylejakości. Po części oficjalnej przy stole rozgorzała dyskusja o potrzebie edukacji kobiet w zakresie nowych możliwości dekoracji okien. Sugestywnie pokazane aranżacje uświadomią klientkom, że w pudełku w sklepie drzemie nowa jakość ich pomieszczeń. Bo to właśnie okno i jego dekoracja w dużej mierze decydują o wyglądzie i klimacie wnętrza. A istnieje przecież dużo więcej propozycji na piękne okno niż tradycyjna firanka.

Po wykonaniu aranżacji okien w lofcie pani Urszuli Pawlak z przyjemnością zaprezentujemy je i zaprosimy właścicielkę do podzielenia się z nami swoimi wrażeniami o oknach w nowej odsłonie.

Jeszcze raz gratulujemy wygranej!