Akademia Gardinii zaprasza...

Program szkoleń Gardinii

Asortyment, który oferuje Gardinia jest bardzo różnorodny. Szeroki wybór rozmiarów, materiałów, struktur, kolorów, a do tego mnóstwo detali i możliwości rozwiązań technicznych. Oj, nie jest łatwo kupić właściwą roletę czy karnisz. A klientowi trzeba doradzić, objaśnić montaż, podpowiedzieć, jak ma właściwie wymierzyć okno i tak zamówić dla niego produkt, aby nie było reklamacji. Niełatwe zadanie. Ale bez obaw, na nas możecie i w tej kwestii liczyć. Gardinia oferuje swoim odbiorcom możliwości pogłębiania wiedzy o oferowanym asortymencie.

"Akademia Gardinii" to przemyślany system szkoleń asortymentowych przeznaczony dla klientów z obszaru B2B. Prowadzone są one przez naszych produktowych ekspertów w centrach szkoleniowych firmy w Domasławiu lub Józefowie, a na życzenie również w siedzibie klienta. Swoim zakresem obejmują poszczególne grupy asortymentowe oferowane przez Gardinię. Specjalne szkolenia dedykowane są programowi towarów na zamówienie " Na miarę Twoich okien". Szkolenia dopasowujemy do profilu klienta i koncentrujemy je zasadniczo na asortymencie, który ma on w swojej ofercie. Uczestnicy otrzymują podczas nich dawkę niezbędnej wiedzy, która gwarantuje łatwe poruszanie się po określonej problematyce. Każde szkolenie kończy się testem sprawdzającym nowo nabyte kompetencje. Jego pozytywny wynik to przepustka do otrzymania dyplomu Akademii Gardinii. Jest się wtedy czym chwalić! I nie ma już trudnych pytań!

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w szkoleniach w ramach "Akademii Gardinii" prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na pytania i zaproponujemy właściwą formę poszerzenia wiedzy i kwalifikacji. Z nami warto się uczyć, bo nasze działania to Wasz sukces!