3macz i QR

Szybka odpowiedź od Gardinii

We współczesnym świecie jedną z najważniejszych wartości jest czas. Wszak czas to pieniądz, a ciągle słyszymy narzekania na jego brak. W natłoku codziennych obowiązków poszukujemy informacji, która jest szybko i łatwo dostępna dokładnie tam, gdzie jej potrzebujemy. Gardinia wychodzi naprzeciw również tym potrzebom swoich klientów.

Najnowszy produkt Gardinii, napinacz łańcuszka do rolet, zapakowany jest w niewielkie pudełko. Nie sposób zmieścić na nim wszystkich niezbędnych informacji na jego temat , w tym również instrukcji obsługi. A montaż napinacza jest naprawdę prosty i zajmuje jedynie kilka minut!

Jednak jak powiedzieć o tym klientom? Jak przekazać im to w równie prosty i szybki sposób? Z pomocą przychodzi nam nowoczesna technologia - kody QR.

Quick Response - czyli szybka odpowiedź. Potrzebujesz informacji o napinaczu na miejscu i od ręki, bez konieczności pytania sprzedawcy czy odwiedzania strony internetowej? Zeskanuj kod QR!

Jak korzystać z kodu QR?
- aby zeskanować kod wystarczy posiadać smartfona lub tablet z zainstalowanym czytnikiem kodów. Potrzebne aplikacje dostępne są w internecie;
- włącz aplikację i zbliż telefon do kodu tak, jakbyś mu chciał zrobić zdjęcie;
- kod zostanie zeskanowany i ... gotowe! Nie musisz robić nic więcej! Na Twoim telefonie czy tablecie otworzy się strona zawierająca film pokazujący, czym tak naprawdę jest napinacz łańcuszka do rolet. Przekonasz się, jak prosty i łatwy jest jego montaż oraz jak bardzo to malutkie urządzenie ułatwi życie!

A jeśli nie masz smartfona? Nie martw się i obejrzyj film teraz...

Obejrzyj film...