Rok pokolenia Y

To będzie rok pokolenia Y

Rewolucja trwa, to już jej kolejna odsłona. W 2012 roku na wiosnę Gardinia zorganizowała konkurs we współpracy z wrocławską Akademią Sztuk Pięknych. Młodzi projektowali dla Młodych i wyróżnienie otrzymał projekt końcówki karnisza autorstwa studenta Rafała Modlingera. W ten sposób narodził się karnisz Ygrek. Stał się on sztandarowym produktem w kolekcji asortymentowej Gardinii skierowanej dla ludzi pokolenia Y czyli urodzonych w latach 1980-1995. Obejmuje ona proste, atrakcyjne wzorniczo, a zarazem funkcjonalne produkty do dekoracji okna, które pozwalają dowolnie i zgodnie z indywidualnymi potrzebami kształtować swoją przestrzeń. Wszystkie produkty tej kolekcji można nabyć w marketach sieci Leroy Merlin, która w maju 2013 stała się partnerem akcji.

Rewolucja nie zna granic. W ramach kolejnego etapu Ygrek przekroczył granice i na wakacyjnych szlakach propagował idee i wartości pokolenia Y rozklejając po całym świecie specjalne vlepki. Teraz rewolucja czeka na swoje hasło. Do połowy grudnia trwa konkurs na rewolucyjne hasło, a nagrodą w nim będzie aranżacja okna u autora zwycięskiego pomysłu.

Kolejną odsłoną rewolucyjnych działań jest specjalna edycja kalendarza Gardinii na rok 2014. W końcu Gardinia jako prawie 20-latka również należy do pokolenia Y. I z kalendarzem ruszyła do studentów. Przez cały grudzień na największych wrocławskich uczelniach Gardinia będzie bliżej poznawać potrzeby i gusta przedstawicieli tego pokolenia. Spotkaniom towarzyszyć będzie prezentacja idei kolekcji "Y-lubię to!". Planowany jest również udział przedstawiciela Gardinii w debacie na Uniwersytecie Wrocławskim "Pokolenie Y - fakty i mity"w dniu 17. grudnia. To część projektu "Nic o nas bez nas" realizowanego przez NSZ UWr. Dla chętnych będą kalendarze "Ygrek - lubię to" z nietypowym kalendarium zadedykowanym generacji Y, gdzie świętujemy dni pełne energii, młodości i radości.

Nie ma wątpliwości : 2014 będzie rokiem pokolenia Y!

Zobacz jak dotychczas przebiegała rewolucja:

https://www.youtube.com/watch?v=WR-7jUaGEUg&feature=youtu.be